Wybierz ligę

Aktualności

18 LIP 2020

Niedziela z Extraligą, Autsa i Trochę Jo zagrają po dwa spotkania

Przed nami przedostatnia kolejka rundy finałowej rozgrywek w Extraliga.pl Trójmiasto. Niedzielne spotkania zostaną rozegrane jak zawsze na boisku Jaguara Gdańsk. Zapraszamy od godziny 18:00, na trzy ważne spotkania w grupie mistrzowskiej, emocji na pewno nie zabraknie.

Niedzielne zmagania rozpoczniemy od spotkania między Trzech Grubych Jeden Szybki, a Trochę Jo. Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami jeszcze w rundzie jesiennej wygrało Trochę Jo 6:1. Teraz wydaje się, że faworytami spotkania dalej są zawodnicy Radosława Dobrowolskiego. Ale już nie raz w tym sezonie drużyna TGJS stawiała bardzo trudne warunki wyżej notowanym zespołom. Początek spotkania o godzinie 18:00.

W drugim pojedynku tego dnia vice lider Autsa zagra z KS Osowa. Faworyt tego meczu jest jeden i są to niepokonani dotychczas w rundzie finałowej zawodnicy Błażeja Łukaszewskiego. Z Osową w tym sezonie grali raz, wygrywając zaledwie 6:4. Czy i tym razem Osowa zmobilizuję się na mecz z Autsa? Odpowiedź poznamy o godzinie 19:00.

Ostatnie spotkanie tego dnia to zaległy mecz z 5. kolejki rundy finałowej między Trochę Jo, a Autsa. Będzie to drugi mecz obu ekip tego dnia, więc zobaczymy kto dysponuje lepszą kondycją oraz szerszym składem. Kluczowi w tym pojedynku mogą okazać się zawodnicy wchodzący z ławki rezerwowych. Ostatni mecz jeszcze na jesieni wygrała Autsa 6:4, a cztery gole w tym meczu zdobył lider zespołu Tomasz Gródek, którego na pewno nie zabraknie w niedziele. Początek spotkania około godziny 20:30. Zapraszamy.

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto