Wybierz ligę

Aktualności

21 LIP 2020

Przed nami ostatnia kolejka sezonu!

W środę i czwartek rozegramy ostatnie spotkania w ramach Extraliga.pl Trójmiasto 2019/2020. W pierwszym meczu o godzinie 20:30 zagrają KS Osowa z Radą Dzielnicy Ujeścisko – Łostowice. Ostatnie spotkanie między tymi drużynami zakończyło się wysokim zwycięstwem Rady 7:2, a na boisku najbardziej wyróżniał się Damian Marek. Sytuacja w tabeli, jeżeli chodzi o Osowe się nie zmienia i ciągle zajmują ostatnie miejsce w grupie mistrzowskiej. Rada nadal w walce o podium musi spoglądać na TGJS w meczu z Trochę Jo i liczyć, że postarają się urwać jakiekolwiek punkty zawodnikom Radosława Dobrowolskiego.

W drugim meczu tego dnia Autsa zagra z Królami Balu. Wszyscy jeszcze w zeszłym tygodniu ostrzyliśmy sobie zęby na ten pojedynek, w którym miały rozstrzygnąć się losy mistrzostwa. Wyszło tak, że mistrza już poznaliśmy, ale obie ekipy mimo wszystko mają sobie coś do udowodnienia. Faworyta nie sposób tu znaleźć, wyżej w tabeli są Królowie z przewagą 5 punktów, ale w rundzie finałowej już raz przegrali 4:2 z Autsa. Początek piłki na bardzo wysokim poziomie już o godzinie 21:25.

Ostatnie spotkanie w tym sezonie rozegramy w czwartek, w którym Trochę Jo zagra z Trzech Grubych Jeden Szybki. W tym sezonie obie ekipy spotykały się dwukrotnie i za każdym razem lepszy był zespół w fioletowych strojach. Dodatkowo problemy kadrowe z jakimi borykają się przez całą rundę finałową zawodnicy Sebastiana Cybulskiego nie dają im za wielkich szans w tym spotkaniu. Niewykluczone, że w drużynie TGJS nastąpi pełna mobilizacja, żeby z podniesioną głową zakończyć ten sezon i jeszcze nieco namieszać na podium. Początek spotkania o godzinie 19:35. Zapraszamy.

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto