Wybierz ligę

Aktualności

06 PAź 2020

Czas na 3. kolejkę, Gazicho vs Go-Go Ziom ciekawym starciem

W środę i czwartek rozegramy trzecią kolejkę Extraliga.pl Trójmiasto. W pierwszym meczu o 20:30 Jaguar Gdańsk podejmie Adrenalin. Dla zielonych będzie to pierwsze spotkanie w tym sezonie i od początku nie będzie im łatwo. Jak dobrze pamietamy Jaguar w poprzednim sezonie zaliczył udaną wiosnę i zwyciężył w grupie spadkowej z dodatnim bilansem spotkań, a z samym Adrenalin jeszcze pod nazwą Stoczniowiec Gdańsk zwyciężyli 6:4. Mimo wszystko wydaję się, że to drużyna Vitalija Shvetsa jest w tym meczu faworytem i zwycięstwo w poprzedniej kolejce 6:0 nad Rarą Avis potwierdzili, że w tym sezonie walczą o najwyższe cele.

W drugim meczu tego dnia AP Korona Gdańsk zagra z Marpoli. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie. Dla Korony będzie to debiut w rozgrywkach Extraliga.pl Trójmiasto, więc ciężko nam powiedzieć na co ich stać. Marpoli po dwóch meczach ma na swoim koncie 3 oczka i z pewnością będą chcieli powiększyć swój dorobek punktowy. Początek spotkania o godzinie 21:25.

Czwartek rozpoczniemy od spotkania między Gazichem, a Go-Go Ziom. Drużyna Krystiana Wiśniewskiego to zdecydowani faworyci tego pojedynku, a dzięki zwycięstwu w poprzedniej kolejce z Marpoli przystąpią do spotkania z wysokimi morale. Z kolei, ekipa Oleha Pozniaka mimo braku punktów po dwóch spotkaniach, w obu meczach pokazała się z dobrej strony, jeżeli tylko poprawią powtarzające się błędy w defensywie, mogą poważnie zagrozić bordowym. Wydaję się, że jest to najciekawsze spotkanie w tej serii gier. Zapraszamy na Jaguar od 20:30.

W ostatnim meczu tej kolejki spotkań Rara Avis podejmie liderującą Radę Dzielnicy Ujeścisko - Łostowice. W pierwszym meczu Rara poległa z Adrenaline 6:0 i miała bardzo mało argumentów w tym spotkaniu. Tym bardziej będzie to jeszcze trudniejsze spotkanie dla zawodników w białych strojach. Drużyna Piotra Lachowskiego jest w wyśmienitej formie i w końcu znaleźli optymalne ustawienie z Krzysztofem Bentkowskim w ataku.

 

 

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto