Wybierz ligę

Aktualności

12 PAź 2020

4 kolejka zapowiada się arcyciekawie!

Wyjątkowo już dziś w poniedziałek rozpoczniemy 4. kolejkę Extraliga.pl Trójmiasto. W pierwszym meczu o godzinie 21:00 Autsa podejmie Adrenalin. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, obie ekipy mają do tej pory komplet zwycięstw i zajmują kolejno drugie i trzecie miejsce w tabeli. W tamtym roku Autsa wygrała ze Stoczniowcem 7:3, a 4 gole strzelił Maciej Dzieżyc, który jest aktualnie w bardzo dobrej formie. Czy i tym razem poprowadzi Autsa do zwycięstwa, czy to jednak zawodnicy Vitalija Shvetsa powrócą do domów z tarczą? Zapraszamy bardzo serdecznie na to spotkanie.

We wtorek rozegrane zostanie zaległe spotkanie z 2. kolejki. Ponownie zagra Autsa, ale tym razem z AP Korona Gdańsk, która ma za sobą udany debiut w zeszłym tygodniu. Drużyna Marka Sadowskiego wykazała się dużą dojrzałością na boisku i konsekwencją w ataku. Mimo wszystko to Autsa jest zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu i zawodnicy Korony będą musieli wznieść się na szczyt swoich umiejętności.

Środowe zmagania rozpoczniemy od meczu między Jaguarem Gdańsk, a Rara Avis. Ekipa Bartosza Skrzeczowskiego udowodniła w zeszłym tygodniu, że jest w niezłej formie i żadnej czołowej drużynie nie będzie lekko w spotkaniu z nimi. Rara Avis zaliczyła twarde lądowanie w Extralidze i wciąż szukają pierwszych punktów. Początek spotkania o godzinie 20:30.

Drugi mecz tego dnia to spotkanie między Krezus Media Team, a Marpoli. Drużyna Patryka Spychalskiego mimo bardzo dobrej postawy w pierwszych dwóch meczach, wciąż pozostaje bez żadnego punktu. Marpoli z 3 punktami okopuje aktualnie środek tabeli i na pewno mają chęć na zbliżenie się do czołówki. Warunkiem niezbędnym, aby się tak stało jest zneutralizowanie Moroza, czyli aktualnego lidera strzelców. Czy im się to uda? Odpowiedź poznamy o godzinie 21:25.

W czwartek zakończymy 4. kolejkę gier. Najpierw AP Korona podejmie Go-Go Ziom. Ciężko w tym meczu wskazać faworyta. Korona bardzo dobrze zaprezentowała się w swoim debiucie i są zdecydowanie wyżej w tabeli, niż Go-Go Ziom. Mimo to ekipa Oleha Pozniaka pokazała już nam, że w piłkę grać potrafią i mogą napsuć krwi, każdemu w lidze. Początek spotkania o godzinie 20:30.

Ostatnie spotkanie w tej kolejce to prawdziwy hit kolejki. Lider Rada Dzielnicy Ujeścisko – Łostowice podejmie Gazicho. Będzie to pierwszy poważny sprawdzian w tym sezonie dla zawodników Piotra Lachowskiego. Do tej pory wyglądali fenomenalnie i bez skrupułów pokonywali kolejnych rywali. Duża w tym zasługa nowego napastnika Krzysztofa Bentkowskiego, który aktualnie ex aequo z Morozem prowadzi w klasyfikacji strzelców. Gazicho pokazało nam, że posiada wiele atutów w ofensywie i do tej pory stracili punkty tylko w pierwszej kolejce po wyrównanym meczu z Autsa. Obie ekipy na pewno licznie stawią się na Jaguarze, a my już nie możemy się doczekać pierwszego gwizdka. Początek spotkania o godzinie 21:25. Zapraszamy!

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto