18 CZE 2020

Królowie Balu i Rada Dzielnicy Ujeścisko - Łostowice rozstrzelali rywali

Podczas środowych zmagań w Extraliga.pl doszło do dwóch jednostronnych pojedynków. Rozpoczeliśmy spotkaniem między Krezus Media Team, a Rada Dzielnicy Ujeścisko- Łostowice. Osłabiony kontuzjami zespół Krezusa, który w ostatnich spotkaniach dzielnie walczył z lepszymi przeciwnikami, w środę musiał uznać wyższość rywala. Pełne ręce roboty zdecydowanie miał bramkarz Krezusa, który wyciągnął piłkę z bramki, aż 22 razy! Warto wspomnieć, że popisał się również kilkoma bardzo ładnymi interwencjami, ale mimo wszystko to piłkarze Rady dzielili i rządzili na boisku. Wyróżniał się Łukasz Lachowski, który w obu połowach spotkania skompletował hatrricka, pięć bramek dołożył Damian Czaja, a za kreowanie gry wziął się Patryk Gabrukiewicz, który zanotował 5 asysyt. Jest to wynik dający Radzie Dzielnicy Ujeścisko - Łostowice 5. miejsce w tabeli.

W drugim pojedynku tego dnia mierzyli się Królowie Balu z Piłkarskim Koloseum. Zawodnicy Karola Adamiuka tego dnia wykazywali się już dużo większą skutecznością, niż w ostatnich meczach. Już w 5 minucie za sprawą Marcela Kogutowskiego i Patryka Sapożnika prowadzili 3:0. W pierwszej połowie Koloseum potrafiło odpowiedzieć tylko raz, a Królowie Balu dołożyli jeszcze 6 bramek, głównie za sprawą najlepszego tego dnia w ich ekipie Damiana Garbacika. Po przerwie znowu bardzo podobny scenariusz, trzy szybkie bramki od Królów Balu i uspokojenie gry. Ostatecznie Królowie Balu, dzięki zwyciestwu 19:2, wskakują na fotel lidera, ale czy na długo? Już dziś zapraszamy na mecz Fantastów z Autsa, który w dużej mierzę może zadecydować o tym kto wygra rundę zasadniczą w tym sezonie.