Wybierz ligę

Aktualności

26 CZE 2020

Zapinamy pasy i zaczynamy rundę finałową

Już w niedziele rozpoczniemy 1. kolejkę rundy finałowej. Zaczniemy od spotkania z grupy mistrzowskiej między liderem Królami Balu, a zajmującym obecnie 7 miejsce w tabeli KS Osowa. Obie ekipy w ostatnich meczach wysoko pokonały swoich rywali, zatem zapowiada się bardzo ciekawy pojedynek. Jeżeli KS Osowa liczy na dobry rezultat w tym meczu muszą zebrać swój najsilniejszy skład i zagrać na 120 % swoich możliwości.

Godzinę później na boisku zobaczymy ekipy z grupy spadkowej, Krezus Media Team podejmie Piłkarskie Koloseum. W ostatnim meczu między tymi drużynami Krezus zwyciężył 9:4, ale w tym momencie ich forma pozostawia wiele do życzenia i miejsce w grupie spadkowej to z pewnością spory zawód dla włodarzy zespołu. Otwiera się, więc szansa dla Koloseum na rewanż, wystarczy ją wykorzystać.

Trzecie spotkanie tego dnia rozgrywek to mecz między debiutującymi w Extraliga.pl Trójmiasto drużyną Movinn, a znanymi już nam zawodnikami Jaguara Gdańsk. Ciężko w tym meczu wskazać faworyta, bo nie wiemy na co stać drużynę Movinn, a Jaguar przyzwyczaił nas do nierównej formy na boisku. Niech, więc boiskowa rzeczywistość odpowie na nurtujące fanów pytania.

Do kolejnego spotkania z grupy mistrzowskiej dojdzie między Fantastami, a Trzech Grubych Jeden Szybki. Poprzednie spotkanie między tymi drużynami zostało rozstrzygnięte jako walkower dla TGJS, z pewnością więc Fantaści będą chcieli się zrewanżować. Brakować będzie im dwóch zawodników wyjściowego składu pauzujących za kartki, co powinni wykorzystać zawodnicy Sebastiana Cybulskiego. Początek spotkania o godzinie 19:00.

Ostatni niedzielny mecz to spotkanie między Autsa, a Radą Dzielnicy Ujeścisko – Łostowice. W październiku wysoko wygrała Autsa co stawia ich w tym meczu w roli faworyta. Mimo wszystko tym razem, nie powinniśmy widzieć tak dużej dominacji na boisku, ponieważ Rada od tamtej pory wzmocniła się kilkoma wartościowymi zawodnikami. Nie będzie to lekka przeprawa zawodników Błazeja Łukaszewskiego, ale jeżeli myślą jeszcze o mistrzostwie to konieczne jest zdobycie tu 3 punktów. Zapraszamy.

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto