Wybierz ligę

Aktualności

29 CZE 2020

Faworyci nie zawiedli

W pierwszej kolejce rundy finałowej Extraliga.pl Trójmiasto, doszło do czterech pojedynków. W pierwszy spotkaniu w gorące niedzielne popołudnie zagrali Królowie Balu z KS Osowa. Mecz stał na naprawdę wysokim poziomie i obfitował w wiele bramek. Liderujący Królowie Balu mimo skromnego zwycięstwa tylko dwoma bramkami, przez cały meczu kontrolowali sytuacje na boisku, a na prowadzenie drużynie Mateusza Szymczaka pozwolili wyjść tylko raz w 3 minucie spotkania. Zwycięstwo 10:8 coraz bardziej przybliża Królów Balu do mistrzostwa.

Drugie spotkanie to mecz w grupie spadkowej między Krezus Media Team, a Piłkarskim Koloseum. Już w pierwszej minucie spotkania wynik otworzył pomocnik Koloseum Oskar Przysiężny. Mimo tak szybkiej bramki, obie ekipy wolały uspokoić grę i przygotować atak pozycyjny, który w 17 minucie wykończył Ahmet Koc, a już dwie minuty później po golu Macieja Stradomskiego Krezus objął prowadzenie, którego nie wypuścił, aż do końca spotkania. Bardzo nieskuteczne tego dnia Koloseum, może mieć pretensje tylko do siebie, bo zwycięstwo w tym meczu mieli na wyciągniecie ręki. Krezus wygrywa 8:3 i wskakuję na 3 miejsce w grupie spadkowej.

O godzinie 18:00 na plac boju wyszli debiutujący w Extraliga.pl Trójmiasto zawodnicy Movinn. Ich przeciwnik to dobrze nam znany Jaguar Gdańsk. Mecz rozgrywany w trudnych warunkach i z pewnością zawodnikom przydały się przerwy techniczne na uzupełnienie płynów. Movinn dosyć szybko wyszedł na prowadzenie, w 5 minucie piłkę do siatki skierował Maciej Grygorowicz. Do przerwy jeszcze dwa gole dorzucił Patryk Madej i Movinn miał spokojne prowadzenie 3:0. Po przerwie zmobilizowany Jaguar doszedł rywala na jednobramkową różnicę, ale to wszystko na co było ich stać tego dnia. Movinn dopisuje sobie 3 punkty w tabeli i w bardzo udany sposób wita się z naszą ligą.

Ostatnie spotkanie tego dnia to prawdziwy hit 1. kolejki rundy finałowej. Trzecia w tabeli Autsa, podejmowała piątą Rade Dzielnicy Ujeściscko – Łostowice. Przez 50 minut meczu, byliśmy świadkami ogromnej ulewy z piorunami, ale to nie wystraszyło zawodników obu drużyn, którzy dokończyli mecz w regulaminowym czasie. Lepsza znowu okazała się Autsa, mimo że zawodnicy Rady nie odstawali fizycznie i technicznie. Autsa wykorzystała swoje doświadczenie i ogranie na dużych boiskach strzelając bardzo ważne gole w końcówce. Na wyróżnienie zdecydowanie zasługują Arkadiusz Proena strzelec 4 bramek oraz Tomasz Gródek 2 gole i 2 asysty.

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto