Wybierz ligę

Aktualności

23 CZE 2021

Gazicho podejmie Adrenalin w 18. kolejce Extraliga.pl

W najbliższy czwartek zostaną rozegrane dwa spotkania w ramach 18. Kolejki Extraliga.pl Trójmiasto. W przyszłym tygodniu w środę i czwartek zostanie rozegrana 19. Kolejka, i tym samym informujemy, że w niedziele 4 lipca od godziny 18:00 zostaną rozegrane trzy ostatnie spotkania tego sezonu, czyli mecze 20. dodatkowej kolejki, w której tak jak w rundzie jesiennej zagrają ze sobą drużyny bezpośrednio sąsiadujące ze sobą w tabeli.  

Już jutro o godzinie 20:30 swoje spotkanie rozpoczną drużyny Marpoli i Jaguara Gdańsk.  Faworytem tego spotkania są zawodnicy Bartłomieja Żołnowskiego, którzy w rundzie wiosennej pokazują się z bardzo dobrej strony, w przeciwieństwie do swojego przeciwnika, który jeszcze szuka pierwszych punktów. Zwycięstwo niebieskich dawałoby im możliwość zbliżenia się do Jaguara na zaledwie trzy punkty. Z pewnością będzie to bardzo wyrównane widowisko, w którym oba zespołu będą walczyć o każdy centymetr murawy.

W drugim spotkaniu tego dnia rozgrywek Gazicho podejmie Adrenalin. Losy trzeciego miejsca na zakończenie rozgrywek ciągle stoją pod znakiem zapytania, ale jeżeli zawodnicy Krystiana Wiśniewskiego zwyciężą w tym pojedynku będą niemal pewni zachowania podium, ponieważ ekipę Vitalija Shvetsa czeka jeszcze bardzo trudny pojedynek z Radą Dzielnicy. Ciężko w tym meczu wskazywać faworyta, ale w pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi drużynami Gazicho wygrało 7:3. Natomiast bordowi nie przypominają już tej drużyny z rundy jesiennej, kiedy zanotowali 8 zwycięstw i 2 porażki. Początek tego spotkania o godzinie 21:25.

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto