01 LIP 2021

Pokaz siły Rady Dzielnicy, Gazicho kończy sezon na trzecim miejscu!

W środę i czwartek zostały rozegrane dwa spotkania w ramach 19. Kolejki Extraliga.pl Trójmiasto. W pierwszym pojedynku Jaguar Gdańsk podejmował Gazicho. Mecz okazał się jednostronnym widowiskiem, w którym bordowi dominowali od pierwszych minut. Na pierwszą bramkę długo nie musieliśmy czekać. W 6 minucie do piłki dopadł Steplewski, który pewnie pokonał Hanusyka. Chwilę później wynik spotkania podwyższył Pańko mijając dwóch przeciwników w polu karnym. W 10 minucie zobaczyliśmy bardzo udaną kontrę w wykonaniu Jaguara, która wykończył Gąsiorek. W 12 minucie pod pole karne przeciwnika zapędził się obrońca Gazicha Kotłowski, który po ładnym podaniu od Wiśniewskiego pewnie pokonał bramkarza. Jeszcze przed przerwą swoje gole dołożyli Koniarski i Steplewski, a Gazicho na chwilowy odpoczynek schodziło z prowadzeniem 6:1. Po przerwie tempo meczu zdecydowanie siadło, a w najlepsze bawił się napastnik bordowych Steplewski, który dołożył jeszcze dwie bramki. Pod koniec spotkania Artur Hanusyk zapędził się na połowę przeciwnika, minął dwóch rywali i oddał celny strzał na bramkę, Filip Zimiński pewnie wyłapał piłkę i od razu spróbował szczęścia kopiąc w kierunku pustej bramki przeciwnika. Na jego nieszczęście piłka uderzyła w słupek, brakowało więc milimetrów żebyśmy byli świadkami gola sezonu. Ostatecznie Gazicho pewnie pokonało Jaguara 9:2 i zapewniło sobie trzecie miejsce na koniec sezonu. Gratulujemy.

W czwartek rozegrany został mecz między Radą Dzielnicy Ujeścisko – Łostowice, a Adrenalin. Od pierwszych minut oglądaliśmy bardzo zacięty pojedynek i akcje w obu kierunkach. Lepiej w tym wszystkim odnaleźli się zawodnicy w czarnych strojach, którzy za sprawą Bentkowskiego otworzyli wynik spotkania. Na wyrównanie nie musieliśmy długo czekać, już w 13 minucie świetnie w polu karnym odnalazł się Knyshevych, który z bliskiej odległości nie dał szans Kozłowskiemu. Na chwile przerwy Rada Dzielnicy schodziła z prowadzeniem 2:1 po golu Wrzaska. Po przerwie oglądaliśmy już dominację i dużą klasę drużyny Lachowskiego, która do końca spotkania kontrolowała wynik i bardzo mocno weszła w drugą połowę. Najpierw strzelał Juszczyński, potem Moroz i Gabrukiewicz, a wszystko zakończył dokładając drugą bramkę w meczu Kacper Wrzask. Drużynę Adrenalin stać było na dwie odpowiedzi raz od Knyshevycha i w ostatniej minucie od Ostapchuka. Tym samym Rada Dzielnicy pewnie wygrywa 6:3 i ustawia się w dogodnej pozycji przed finałowym pojedynkiem sezonu z Autsa, który już w niedziele. Zapraszamy!