Wybierz ligę

Aktualności

30 CZE 2021

Adrenalin sprawdzi formę Rady Dzielnicy, Jaguar zagra dwukrotnie

W najbliższą środę i czwartek zostaną rozegrane trzy spotkania w ramach 19. Kolejki Extraliga.pl Trójmiasto. Tym samym przypominamy, że w niedziele 4 lipca od godziny 18:00 zostaną rozegrane trzy ostatnie spotkania tego sezonu, czyli mecze 20. dodatkowej kolejki, w której tak jak w rundzie jesiennej zagrają ze sobą drużyny bezpośrednio sąsiadujące ze sobą w tabeli.  

W pierwszym spotkaniu tej kolejki gier Jaguar Gdańsk podejmie Gazicho. Faworytem w tym pojedynku są oczywiście zawodnicy Krystiana Wiśniewskiego, którzy w zeszłym tygodniu zremisowali 9:9 z Adrenalin i już dziś zwycięstwem nad Jaguarem mogą zapewnić sobie najniższy stopień podium na zakończenie sezonu. Mimo wszystko nie będzie to łatwe przetarcie dla bordowych, ekipa Jaguara wielokrotnie w tym sezonie pokazywała nam, że potrafi zaskoczyć najlepszych (remis 4:4 z Autsa). Dodatkowo po ostatnim zwycięstwie z Marpoli, morale drużyny skoczyło i na pewno będą chcieli się jeszcze pokazać z dobrej strony na finiszu rozgrywek.

W pierwszym czwartkowym pojedynku ponownie zobaczymy ekipę Jaguara, która ma do nadrobienie zaległe spotkanie z Autsa. Tak samo jak w poprzednim przypadku nie są w tym spotkaniu faworytem. Autsa musi wygrać ostatnie dwa spotkania, jeżeli myśli o mistrzostwie i zrewanżować się Jaguarowi za mecz w rundzie jesiennej.

Ostatnie spotkanie w tej kolejce to prawdziwy hit. Rada Dzielnicy Ujeścisko – Łostowice podejmie Adrenalin. Dla podopiecznych Piotra Lachowskiego jest to bardzo niewygodny rywal. Na jesieni padł remis 3:3, a pod balonem ulegli ekipie Vitalija Shvetsa. Mimo wszystko to oni są faworytem tego spotkania i z pewnością będą chcieli zwyciężyć, żeby do ostatniego meczu tego sezonu podchodzić w lepszych nastrojach.

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto