05 CZE 2020

Autsa wyszarpuje zwycięstwo w końcówce, mały hit kolejki dla Rada Dzielnicy Ujeścisko-Łostowice

Początek 11. kolejki to spotkanie między KS Osowa, a Autsa. Podopieczni Błażeja Łukaszewskiego stawili się do tego meczu z kilkoma nowymi twarzami, przez co w pierwszych minutach widoczne były błędy w ustawieniu oraz komunikacji między zawodnikami. Spowodowało to utratę dwóch szybkich goli, najpierw strzelał Grzegorz Pozorski, a następnie Mateusz Szymczak. Sygnał do odrabiania strat dał sam kapitan Autsa Błazej Łukaszewski. Ostatecznie do przerwy schodziliśmy z wynikiem 4:2 dla Autsa po strzale Piotra Sienkiewicza, który rozgrywał bardzo dobre zawody. Po przerwie ten sam scenariusz, dwa szybkie trafienia KS Osowa doprowadziły do wyrównania, które utrzymywało się aż do końcówki spotkania, kiedy to Michał Migus dwoma płaskimi uderzeniami po długim słupku pokazał kto tu rządzi. Końcowy rezultat to 6:4 dla Autsa.

Następnego dnia rozpoczęliśmy spotkaniem, między Piłkarskim Koloseum, a Trzech Grubych Jeden Szybki. U podopiecznych Sebastiana Cybulskiego od pierwszych minut widać było głód gry i zaangażowanie. Każda akcja kończyła się strzałem na bramkę, a Koloseum ratowały fenomenalne interwencje bramkarza. W końcu zawodnicy Trzech Grubych Jeden Szybki, znaleźli receptę na Aleksego Gorczyce i do przerwy schodzili z prowadzeniem 4:1. Po przerwie systematycznie podnosili prowadzenie za sprawą Huberta Wieczorka, ale od czasu do czasu nadziewając się na kontry od Koloseum. Ostatecznie Trzech Grubych Jeden Szybki z trzema punktami, dzięki temu wskakują na 4 miejsce w tabeli.

O 20:30 na plac boju wyszli zawodnicy Rada Dzielnicy Ujeścisko – Łostowice oraz Trochę Jo. Obie ekipy z mocnymi roszadami w składzie. Rada licząca na nowe rozdanie, Trochę Jo na podtrzymanie formy z jesieni. Na pierwszego gola w meczu kibicom kazali czekać do 15 minuty, wynik otworzył Nikodem Mazella, rozgrywający tego dnia bardzo dobre zawody. Na przerwe zawodnicy prowadzeni przez Piotra Lachowskiego schodzili z prowadzeniem 3:1. Po krótkiej przerwie, najpierw Mazella skompletował hattricka dokładając dwa gole, a następnie Bartosz Gorczyński Trochę Jo dokonał tego samego. Ostateczny rezultat, 7:3 dla Rada Dzielnicy Ujeścisko – Łostowice.