13 LIP 2020

Movinn bezkonkurencyjny w grupie spadkowej

W niedziele rozegrany został mecz piątej kolejki grupy spadkowej między Movinn, a Piłkarskm Koloseum. Do spotkania obie ekipy przystąpiły w mocno okrojonych składach. Movinn grał bez swojego podstawowego bramkarza, który jeszcze w zeszłej kolejce trafił do najlepszej 6tki, a Koloseum osłabione  brakiem dwóch podstawowych zawodników Dembele i Kozubka. W 12 minucie Maciej Grygorowicz płaskim uderzeniem po długim słupki otworzył wynik spotkania. Jeszcze przed przerwa wynik podwyższył snajper drużyny w białych strojach Patryk Madej. Po przerwie Movinn dalej nie odpuszczał i dorzucił jeszcze 5 bramek głównie za sprawą najlepszego tego dnia Macieja Grygorowicza. Movinn wygrywa 7:0 i notuję 4 zwycięstwo w grupie spadkowej. Gratulujemy.