17 LIP 2020

Królowie Balu umacniają się na prowadzeniu

W czwartek rozegrane zostało jedno spotkanie w ramach grupy mistrzowskiej Extraliga.pl Trójmiasto. Czwarte w tabeli Trochę Jo podejmowało lidera Królów Balu. Wynik spotkania już w pierwszej akcji meczu, otworzył kapitan zawodników w czarnych strojach Karol Adamiuk. Na następnego gola nie musieliśmy długo czekać, lider zespołu Damian Garbacik wpisał się na liste strzelców w 11 minucie, warto dodać, że był to jego 42 gol w tym sezonie. Do przerwy zawodnicy Radosława Dobrowolskiego byli bezradni i przegrywali 4:0. Po przerwie bardziej zmotywowani zabrali się za odrabianie strat. Mimo wszystko gole od Bąka, Zimnego i Budziłło nie wystarczyły, żeby zdobyć w tym spotkaniu jakiekolwiek punkty. Królowie wygrywają 7:3 i umacniają się na pozycji lidera. Zostaje im ostatni krok w drodze do mistrzostwa, środowy mecz z vice liderem Autsa